Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cos bialego na ustach- nalot?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-02, 20:26   #26
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez marbella Pokaż wiadomość
Dzieczyny ja też miałam taki problem( zawsze jak miałam usta pomalowane błyszczykiem to robił mi się taki biały nalot) i między innymi dlatego zaczęłam kupować droższe błyszczyki( te z górnej półki) i powiem wam ,że mój problem jest już znacznie mniejszy tzn jak nałoże duuużo to może mi się coś pojawić ale jak delikatną warstwę o nic a nic się nie dzieje. Teraz właśnie testowałm mój nowy zakup balsamu do ust i też się sprawdza bardzo dobrze, jest bezbarwny ale daje ładny połysk i usta są takie mięciusieńkie i nie tworzy osadu hm..więc moja rada jest taka spróbujcie jakiegoś błyszczyka z wyżej półki( być może skład powoduje ,że się on nie oważa na ustach) albo miejcie przy sobie zawsze lusterko i co jakiś czas kontrolujcie swoje usta bo rzeczywiście niezbyt estetycznie to niestety wygląda Kiedyś też zakładałm taki wątek i żadna z dziewczyn nie umiała mi pomóc Aż w końcu sama znalazłam sosób ale niestety dla niekórych może być on kosztowny
A jakie balsamy/ blyszczyki uzywasz?
Zauwazylam, ze jak pije duzo wody, to jakby mniej mi sie to robi, ale chyba w stresujacych sytuacjach i kiedy fizycznie jestem wyczrpana ( tzn po cwiczeniach itp) robi mi sie sucho w ustach i wtedy pojawia sie to COS. U mnie to bedzie gesta slina no i czasem zwazone balsamy, bo blyszczykow nie uzywam, bo jeszcze gorzej jest.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując