Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białystok-dobry dermatolog
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 13:27   #20
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Białystok-dobry dermatolog

Cytat:
Napisane przez kafkarna Pokaż wiadomość
Jeśli masz problemy z włosami, także bez zastanowienia poszłabym do przychodni dermatologicznej na Żurawiej. Nie wiem tylko, który lekarz się w tym specjalizuje. Odradzam zadawanie tego pytania paniom w rejestracji, bo zawsze Wam odpowiedzą: "Wszyscy, tu wszyscy lekarze są specjalistami!" (pytałam tak o trądzik u dorosłych dwukrotnie i dwukrotnie usłyszałam to samo.

Agnieszka Gie:
Ostatnio z desperacji sprawdzam taktykę dr Janczyło-Jankowskiej (wizyta prywatna 90 zł) i wydaje się rozsądna, nic na siłę, prowadzi bardzo wnikliwy wywiad i ogląda skórę.
Jednak jeszcze miesiąc-dwa, zanim uda mi się zrobić wszystkie wyniki. Póki co kontynuuję leczenie zalecone jeszcze przez dr Poznańską - Duac na dzień, Differin krem na noc. Jeśli to nic nie da, rozważam Izotek za sugestią dr Jankowskiej. Jednak to środek ostateczny, gdy nic innego nie pomaga.
Tak samo leczy dr.Wronski Duac + Differin plus jakies tabletki do tego mydelko do twarzy za 20zl (dowiedzialam sie ze odpowiednikiem jest mydlo bialy jelen )Same masci z duperelami wychodzi jakies 200zl plus badania krwi plus jakies dodatkowe badania kolejna 100 nie zapominajac o wizycie u gina kolejne 80zl, zeby tylko wypisali yassminel czy diane... Oczywisie tabletki diane usokoily mi cere.... Tylko ze jak ja odstawilam na jakies 3-4 mies i co teraz.....? Mam to samo co wczesniej znowu mnie wysypalo...

Moze ktos polecic lepszego dermatologa ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując