Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olej arganowy
Wątek: Olej arganowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-01, 16:40   #61
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie wygładza. Więcej, nie zauważyłam żadnego pozytywnego skutku stosowania oleju arganowego.
Sprawdził sie tylko w jednym przypadku - nakładany na twarz przed basenem, nie zmywa się więc zapobiega jej wysuszaniu przez chlorowaną wodę.

Mam 40 lat i gładką skórę bez zmarszczek, ale między brwiami widać zaczątki lwiej zmarszczki.
Odstawienie kremów dedykowanych dla skór dojrzałych i zastąpienie ich olejem arganowym bardzo pogorszyło ten stan, a dodatkowo skóra straciła na jędrności. Jestem na siebie wściekła za to, ale mam nadzieję że da się jeszcze naprawić bo powrót do poprzedniej pielęgnacji widocznie poprawia stan skóry.

A tak po za tym, to skóra uległa mocnemu zanieczyszczeniu, pojawiło się stado mocno zapchanych porów, kilka ropnych guli na policzkach po których leczę teraz ślady. Odstawienie oleju arganowego pomogło, skóra przestała się zapychać a ropniaki pojawiać.

Ja nie polecam. Zwłaszcza starszym kobietom które mają już faktyczne problemy, a nie tylko starają się odsunąć ich powstanie na jak najpóźniej.
kremów nie chce odstawiać. olejek ma być tylko dodatkiem , i raczej bede go stosowac tylko na noc i na włosy...może twoje problemy skórne są własnie wynikiem za duzej ilosci oleju na twarzy tak jak to pisała osoba wyżej? ja juz zamówiłam olej także nie ma odwrotu- muszę przetestować
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując