Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-24, 06:27   #3843
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry!
Dzieć wczoraj od 15 maltretował piersi co godzinę. Nie mogl sie najeść i ciagle w użyciu były 2, a przeważnie wystarcza mu tylko 1. O 19:30 była pełna rezygnacja i dostał mm. Wyduldal 40 ml i padł szczęśliwy. Matka tez padła. Z tej radości grzecznego spania i dla wznowienia produkcji mleka dałam mu pospać 4 godziny - dziecko w nocy inne i ja wyspana. Pozniej juz ładnie co 2 sie budził na cyca


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Urodzilam 2h40minut od pierwszych skurczow... corcia wieksza niz przewidywali o 500g - miala 3800g. Nasza mala kluska ))

Gratulacje! Doczekałaś sie i Ty [emoji8][emoji257]

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Chciałabym być juz po [emoji854]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kiwi, juz niedługo. Lada dzien i bedziesz miała synka w ramionach [emoji110]

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Pretty, jak karmiłam tylko odciąganym, to laktator był w użyciu równo co trzy godziny, wtedy mąż karmił butelką tym, co było odciągnięte wcześniej
jak nie mieliśmy zapasów, to najpierw ściąganie, potem karmienie, ale doradca laktacyjna poradziła, żeby dać raz nawet mm, bo ściąganie w stresie i przy płaczącym głodnym dziecku to nie najlepszy pomysł
teraz ściągam tylko wtedy, gdy mały pije z butli, a że jest tego więcej niż jego standardowa porcja 50-60 ml, to robią się zapasy i część mrożę
nie wiem czy to dobrze, bo mały najczęściej pije tylko z jednej piersi, więc każda jest w użyciu co drugie karmienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Julietta, ja karmie tylko z 1 piersi jak widze, ze mu to wystarcza. Drugą dorzucam w sytuacjach kryzysowych. W szpitalu mowili zeby karmić z dwóch, ale jak mi dziecko zasypia w trakcie picia z 1 piersi to nie budzę. Jesli zrobi sie głodny wczesniej niz po 2 godzinach to dopiero wtedy je z drugiej piersi

Ojoanna, nie zwracaj uwagi na gadanie, ze masz piersią karmić a nie butelką. Jak dla mnie karmienie powinno byc tez w pewnym stopniu przyjemne, a jesli Ciebie wszystko boli to efekt mógłby byc taki, ze w ogole przestalibyś miec mleko (przynajmniej tak mowili na SR, ze jak jest ból to laktacja moze siąść. Nie wiem na ile to prawda a na ile takie gadanie)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując