Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-02, 12:29   #4197
cecilly
Przyczajenie
 
Avatar cecilly
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam,
Bardzo dziękuję za analizę!
Rzeczywiście zapomniałam dopisać koloru miodu i kurydzianego a przecież je uwielbiam i cięzko mi się rozstać na lato ze sweterkiem w tym kolorze! Co do żółci jako czystego koloru to na sobie ciężko mi go znieść jakby mnie przytłaczal tą jasnością i ostrością koloru.
Dziękuję również za komplement, nie jestem pewna na ile zasłużony...

Miałabym jeszcze jedną prośbę do Ciebie Ruda_Magdo i reszty forumowiczek. Z góry przepraszam wizażanki za zamieszczenie tego pytania tutaj.
Wiem,że istenieje wątek "Czy pasowałby mi ten kolor.."ale
czytajac go odniosłam wrażenie, że często nie jest brana pod uwagę ciepłota karnacji..

Od przeszło roku myślę o zmianie koloru włosów,moze nie tak diametralnej jak na zdjęciu, które zamieszcze ale tak ton jaśniej.
Zdjecie przedstawia Kristen Stewart, i chodzi mi o kolor TON JAŚNIEJSZy niz ma ona. Kolor blond głęboki miodowy z refleksami delikatnej miedzi..Chodzi mi o to by podkreslić zieleń oczu ale tak by zgrało sie z tonacją skóry..
Naprawdę od dawna się z tym noszę, robię takie metamorfozy w internecie ( polecam przy okazji taaz.com- fajne metamorfozy) ale nawet tak nie jest się zbytnio do siebie podobnym

Bardzo przepraszam za taki wywód i zamieszczenie tego tutaj, poprostu kolor ma byc zgodny ze skórą i oczami więc chyba tym co decyduje o tym ze jestem Jasną Wiosną...

Bedę dozgonnie wdzięczna za jakąs radę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gorgerous K_Stew honey blond.jpg (73,3 KB, 12 załadowań)
cecilly jest offline Zgłoś do moderatora