Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 14:51   #594
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Majdul Pokaż wiadomość
Wiem, że za "pigment" we włosach odpowiada któraś z grupy wit. B (nie pamietam dokładnie która), ale może warto byłoby zaopatrzyć się w jakiś dobry, witaminowy suplement?
Nie biorę żadnych witamin od dzieciństwa więc branie suplementów to na pewno dobra rada

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam, to witamina H-czyli Biotyna zapobiega siwieniu włosów. Polecam też preparat Stress management, jest dostępny na all, pani dr mi go poleciła. Właśnie dziś zaczynam go przyjmować Z tego, co wiem witaminy z tej firmy są lepsze niż te apteczne, lepiej się przyswajają podobno.
Kurcze u mnie też pogrom z włosami, wczoraj po myciu nie było tak źle, ale dzisiaj przy rannym czesaniu wypadło mi dobre ponad 100 włosów, jedno przeczesanie i kolejne dziesiątki Czyżby dołożyło się jesienne wypadanie, chociaż ja w te sezonowe wypadania to nie wierzę :/
Coś o Biotynie słyszałam , poczytam sobie dzięki
Od 2 tyg urządziłam sobie kurację na wypadanie włosów + na porost i od tego czasu mniej siwieję ale nadal są włosy silver

Byłam dzisiaj u lekarza , bo i z wagą u mnie dosłownie CIĘŻKO więc będzie dodatkowy czynnik wpływający na wypadanie włosów - odchudzanie. Mam skierowanie na badania na jutro : mocz ogólny , morfologia ALAT , Kreatynina , Potas , Cholesterol , Glukoza , OB , TSH więc pojutrze wyniki. Mam nadzieję że coś się wyjaśni :/
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując