Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-27, 10:10   #3465
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Witamy 30J na Duecie? Ostatnio któraś wspominała o 10.
Urządzenie LS Duet ma dwie końcówki, małą i dużą. Duża "zasysająca" ma zakres do 12J, mała bodajże do 60J. Ja miałam robione małą, więc generalnie zwykłym LS.

Nurtuje mnie jedno pytanie. Jaka jest logiczna przyczyna tego, że w większości salonów z zabiegu na zabieg zwiększana jest moc? Skoro przy teoretycznie idealnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu zabiegów za każdym razem działamy na nową porcję włosów to czy nie byłoby bardziej sensowne używanie za każdym razem maksymalnej mocy, którą klient jest w stanie wytrzymać bólowo i która nie poparzy mu skóry (co powinno się do pewnego stopnia sprawdzić w trakcie próby+ wynikać z doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg)? Czy po prostu dochodzi się do tej mocy metodą prób i błędów za grubą kasę ze względu na ostrożność, czy jest jakiś inny powód?
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując