Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 14:07   #4488
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Wczoraj postanowiłam przetestowac jednak biały lakier z boxa i powiem, ze nie spodziewałam sie, ze taki fajny. Nie wygląda jak korektor, szybciutko schnie, choc do pełnegokrycia potrzebowałam 3 warstw.

Na dodatek przy białym lakierze wydaje sie sobie taka jakas opalona Wiem, ze to złudzenie, ale zawsze cos

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dobrze jest po nałożeniu farszu na ciasto zgiąć je, a dopiero potem lepić tj. wiązać końce, łatwiej idzie

U mnie w mieście 14 sztuk pysznych świeżutkich pierogów w jadłodajni/barze/wszechfirmie cateringowej/stołówce szkolnej kosztuje 6.10 ruskie, 6.20 z kapustą i grzybami, z owocami, podrobami i na słodko droższe ale też poniżej 7pln z tego co pamiętam - aż nie chce się stać i lepić własnych
A to u mnie nie ma tak dobrze, koło 11-12 zł kosztują chyba za 7 sztuk, ale wole to niż sama lepic
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora