Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:31   #788
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę się przemóc do tego smaku.
Och ja też Rodzinnie nie tolerujemy krowiego mleka. Ale w związku z tym, że wychowywaliśmy się w dobie "pij mleko, będziesz wielki" to każdy był zmuszany do spożywania tego produktu w przedszkolu i szkole, o domu nie wspomnę (babcia). No i dziś nasz organizm na mleko nie reaguje tak jak x lat temu. Mogę sobie pozwolić na kawę z mlekiem czy zupę ze śmietaną. Ale czasem mam przez "przedawkowanie" nieprzyjemności i chętnie zamieniłabym krowie na kozie ale no nie dałam rady. Podejść było już kilka, za każdym razem mleko kilka razy droższe od zwykłego, lądowało w koszu.


Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Apsik, a co do klimatu i wilgotności powietrza, myślisz, że warto zaopatrzyć się w domowy zraszacz powietrza? U mnie w mieszkaniu jest bardzo sucho (zwłaszcza zimną, gdy grzejemy) i jak rano się budzę, to mam dosłownie kapcia w ustach, suche oczy (dlatego muszę się ratować kropelkami) i drapiące gardło. Czy może to źle wpływać na cerę (mam bardzo tłustą)?
Wiem, że czym innym jest szeroko pojęty klimat wysp, dostęp do morza, naturalna wilgotność powietrza, ale może takie domowe półśrodki choć trochę pomogą?
Myślę, że to świetny pomysł. Na pewno nie zaszkodzi. Naprawdę widzę zmianę w swoim wyglądzie dzięki temu, że mieszkam w wilgotniejszym klimacie. Jane, że to nie załatwi wszelkich problemów ale warto o tym pomyśleć.


Ostatnio oglądałam kilka filmików na YouTube o codziennej pielęgnacji twarzy i zauważyłam, że wiele japonek używa kosmetyków Neutrogena, np popularne są maski oczyszczające, albo preparat, który zawiera glinkę i można go położyć i spłukać od razu jako środek do oczyszczania albo zostawić na kilka minut i zastosować jako maskę głęboko oczyszczającą pory. Może to alternatywa dla Kanebo?
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując