Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 16:26   #1601
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Humektan czekam aż się wchłonie a resztę wycieram jakby tam coś zostało.
Ze zmianą kremu to u mnie będzie marnie,bo wszystko mnie podrażnia.Obecnie najbardziej mi pasuje dermogal,ale że to tłuścioch to pod makijaż używam humektanu,który moja skóra też w miarę akceptuje.
Szczerze mówiąc to za marnie teraz jestem z kasą żeby testować kremy "z górnej półki",a te z dolnej już przetestowałam.
Zresztą dziewczyny pisały,że nakładają minerały na humektan,więc chyba może być.
Oczywiscie, jesli Tobie odpowiada to moze byc Ja mam bardzo tlusta skore i u mnie to wyglada tak, ze humektan sie nie wchlania do matu, a gdy zetre ta warstewke ktora zostala to makijaz mi wchodzi w pory ;( Najlepiej u mnie wyglada make-up na kremie ktry sie wchlania do absolutnego matu, czyli najczesciej matujacym, ale teraz mam problem bo wszystko mnie zapycha ;( Zamowilam wlasnie krem z JOPPA Moisturizer with Acai Berry i zobaczymy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tinkerbell 1 i 2.

Z edm zazwyczaj używałam Linen. Tinkerbell mi najbardziej pasuje, poza tym pasuje też Breena i Ayperi.

Trochę żałuję, że nie wziełam nr 2 i 3 bo jednak na lato przydałby się ciemniejszy ale ja się słabo opalam i nie mam na to czasu więc 1 i 2 chyba bardziej mi się przydadzą... a jakbym się jednak opaliła to użyję bronzera.

ja nakładam minerały tak jak fortepianistka jak coś nie jest zakryte to nakładam jeszcze na wierzch ciut korektora sypkiego albo cover punktowo nakładam i wklepuję.

Na mokro muszę jeszcze raz spróbować..pierwsza próba była z za ciemnym odcieniem i wyglądało to nieładnie.


Szukam jakiegoś taniego kremu pod minerały... póki co używam ziaji i nie jest źle ale może na innym kremie byłoby lepiej
A bardzo jasna ta 1? Bo ja tez zamowilam 1 i 2 choc Pani Sylwia mi doardzila 2 i 3 to wydaje mi sie ze 3 bedzie zdecydowanie za ciemna a 2 moze tez...
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora