Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-23, 21:34   #3793
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jezu, Ty masz już tyle a ja dopiero w lesie ...
Co do powyciagania, no słyszałam, ze co pracochłonne, i jakas metoda na świeczkę jest pojęcia nie mam co i jak
To znaczy, ze jak zbiore 6 wkładów w paletce, to gdzie i jak szminka free??
Rzęsy oddam w każdej chwili
są tu takie aparaty co mają duuużo więcej, uwierz mi, widziałam na własne ślepka, ale nic tylko pozazdrościć im kolekcji! hehe z takim nastawieniem szybko dojdziesz do wprawy w wydawaniu kasy na MACa a jak wcześniej były Diorki itp to tym bardziej MAC łatwo pójdzie bo kupując masz tę świadomość że zbierasz sobie paletki według własnego uznania, nie wydajesz kasy na zbędne cienie w palecie, a dostajesz za te pieniądze coś o niesamowitej jakości
Depotowanie jest banalne, raz to zrobisz i każde następne zajmie Ci 2-3min, tyle mniej więcej trwa zdepotowanie jednego cienia. Jest bardzo proste, po szczegółowe pytania PW albo przeszukaj ten wątek, było nie raz step by step jak to zrobić. Ja do depotowania się zabierałam dobry rok bo się bałam, a jak już zrobiłam TO raz to teraz depotuję nawet róże.
Jak zbierzesz 6 opakowań plastikowych (w tym także te czarne opakowania po cieniu które Ci zostaną jak wyjmiesz z nich wkłady z cieniem) to możesz je zawieźć do salonu MACa i wymienić na dowolną szminkę z całej ich gamy, oprócz serii Viva Glam.
Dawaj rzęsy!
Cytat:
Tak, Contrast granacik z serii velvet, boski jest....
Już biadolę, poście wyżej zaczęłam miauczeć, moze ktos sie zlituje
ładny! ja kliknęłam Birds&Berries na Allegro właśnie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora