Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-29, 16:33   #1205
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez ulookfamiliar Pokaż wiadomość
yay, powiem szczerze - pół nocy zajęło mi przebrnięcie przez ten wątek, ale uważam, że to czas całkowicie niezmarnowany.
jako że jestem typowym podziwiaczem, to forum przeglądam raczej tylko pod tym względem - a blogi Agabil & Cathy śledzę od...no, od dawna. podziwiam sobie z ukrycia :P
ale tak mi wyprałyście mózg, że chyba będę musiała przerzucić się na minerały, z całym swoim wegetariańsko-ekologicznym bzikiem. no teraz już po prostu nie wypada mi zrobić inaczej. cieszę się, że są takie strony, jak ta od Katy właśnie, gdzie mogę nieco poczytać (nieco...hahaha, kolejna noc spędzona na czytaniu od deski do deski, ale niechże będzie, że 'nieco' ). troszkę przeraża mnie fakt początkowo poniesionych kosztów (żeby dopasować swój odcień i inne duperele), a nie ukrywam, że problemy ze skórą mam straszliwe.
póki co jednak, dziękuję Wam dziewczyny za wszelkie posty związane z tym tematem, przelewanie swojej wiedzy na niedoświadczonych & zaangażowanie, mam wrażenie, że dzięki takim ludziom świat staje się lepszym miejscem ; )
o matko jaki piekny post... teraz juz nie masz wyjscia, musisz sie dzielic wrazeniami i wzbogacac forum
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując