Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-24, 15:01   #134
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24583693]Normalnie ktos tu w dupe dostanie . Jestem chora a musialam na balkon wylezc, zeby swatcha uchwycic .




Soso, przeczytalam pierwsza recenzje tego Twojego fluidu. Znow zaczelam zalowac, ze zlikwidowano funkcje ujemnych ocen opinii w KWC. Dzialalo to bardzo krotko. Nie mialam okazji skrzystac . Teraz bym za to chetnie skorzystala. Niektorzy pisza tak idiotycznie recenzje, ze szkoda gadac. Zarozumialosc az bije po oczach.
- domyslam sie, ze mialo byc "dla tych co NIE preferuja tandetnego tapeciarstwa". Niemniej, ja nie uzywam RBR wiec preferuje tanie tapeciarstwo . Nie ma to jak fachowa ocena jakies specjalistki z KWC .

Co do konkursu dzieciakowego, to ostatnio zirytowala mnie jakas dziewoja (zupelnie nieznajoma) wpisujac mi w profil cos w tym stylu "link prosze o glosik buziaczki czekam na glosiczek". Myslalam, ze sie zrzygam od nadmiaru slodyczy i cmokajacych emotek. OCzywiscie nie zaglosowalam. Niektorym naprawde rozumu brak. Wkurza mnie takie zebranie o glosy po nieznajomych profilach. Jak kogos znam i lubie to chetnie dam "5" od razu. Zebranie o glosy u nieznajomych i to w ten sposob jest jednak moim zdaniem nie na miejscu. Az zglosilam to jako spam . Niestety moderator usunal wiadomosc (sama to moglam zrobic) a laska za zasmiecanie profilu punkta nie dostala .[/QUOTE]

James też trochę polałam z tej recenzji, ja tandetna tapeciara

A co mnie wkurza w tym konkursie dzieciowym, to to, że niektóre te zdjecia są po prostu... nie wiem, mało ładne, nieapetyczne. Np to , albo to, nie mówiąc o tym. No nie wiem, może jak jest się matką, to inaczej na takie zdjęcia się spogląda, ale z punktu widzenia mnie - niematki są one po prostu okropne.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora