Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-06, 07:29   #858
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te szampony niedawno sie pojawily a juz maja rewelacyjne opinie chyba sama niedlugo sprobuje.
chociaz poki co, myje odzywka- zaliczylam juz 3 mycia pod rzad- i u mnie isana do farbowanych sie sprawdza rowniez i babassu i nawet dobrze sie potem czesze
takze jak zuzyje dotychczasowe szampony to wyprobuje, daj znac o swoich odczuciach.

nerki przestaly mnie nawalac
leki pomogly
i juz nie sikam kamieniem z czajnika

dla ciekawskich- farbowanie pol na pol 219 i a10 robie w przyszly weekend, ten po swietach
postanowione nieodwolalnie

no ciekawe co kitka wymodzila... ale oby piekne
a moze jest zle i wstydzi sie pokazac... oby nie! najwyzej zabijemy ta fryzjerke zbiorowo
ooooo...to czekam na efekty, ja teraz bede robic moja kochana 219 bardzo sie za nia stesknilam a w ogole wczoraj umylam pierwszy raz w zyciu wlosy szamponem Babydream...myslalam ze sie poplacze przy myciu juz, a przy czesaniu koszmar, nawet odzywka nie pomogla. ale po wyschnieciu wloski ladnie, uniesione u nasady i jakby jest ich 2 raz wiecej

Mam jeszczy pytanie do dziewczyn, ktore uzywaly/uzywaja Olay z Max factorem. Ja wiem ze to jest krem lekko koloryzujacy ale czy dodatkowo dawalyscie pod niego jakis krem matujacy? ja po nim samym strasznie odrazu sie swiece mimo pudru

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-06 o 07:32
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora