Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-21, 22:29   #3199
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mbronek Pokaż wiadomość
hej,

czy któraś z Was używała może takiej płukanki o odcieniu miedzianym? Chyba Julianna wspominała coś o płukankach, ale złotych. Ja tego nigdy nie używałam, ale jestem bardzo ciekawa.

Dziewczyny jaki uważacie za najlepszy środek do odświeżania koloru?
ja mialam ta i zlota z tej serii i zlota jest bardziej ruda . swietnie odswieza jasne rudosci na poziomie 8.
natomiast w zyciu nie chcialoby mi sie nia plukac, zwyczajnie wlewam ja do szamponow albo masek ( duze ilosci do maski i na kilkanascie minut np )

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
dla nas jest tylko miedź i pomarańcz, a miedź wchodzi bardziej w brąz coś takiego jak Goldwell 8k. z 9% powinno być lepiej - ale myślę że dużego rozjaśnienia to nie ma co się spodziewać. Ale ty masz pura z Vitalitys o ile pamiętam?

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Ja mam miedź i szczerze to nie chce mi się tego używać, jest taki miedziany połysk nic więcej, można przerobić na spray w małej butelce.
nie wypowiadajmy nazwy tej zlej farby
sprayu nie probowalam robic, ale jak wyzej opisywalam daje rade
patusia kolor ladny calkiem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-07-21 o 22:31
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora