Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-23, 07:50   #3845
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Irminar i Martusia- współczuję psujących się samochodów dobrze że do mojego są tanie części, gorzej jak tż się zepsuję (odpukać )
Będzie dobrze
Martusia klikaj rzodkiewa
fakt

Nie kuś z tej rzodkiewy chce tylko koszulkę, więc się nie opyla chyba lepiej kliknąć ze zniżką sama nie wiem z drugiej strony lepiej klikać niż żałować czy życie musi być tak skomplikowane

Korinka - wczoraj dostałam awizo na pakę od Ciebie, ale nie zdążyłam na pocztę za późno się dotoczyłam do domu dziś odbiorę

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Teraz mają słabe prezenty. Kiedyś była często woda perfumowana 50ml przy zakupach od 49zł/109zł i dodatkowo można było wybrać drugą z kodu dowolny produkt za 0zł.
Nie wszystkie ich perfumy są nietrwałe. Comme une Evidence lub So Elixir są bardzo trwałe. No ale mnie nie odpowiadają te zapachy ijak miałam je w gratisie, to zawsze bratowej oddawałam.
Czytałam, że kiedyś był wypas w YR
Kilka razy udało mi się złożyć całkiem fajne zamówienia akurat lubię większość ich zapachów, więc nie narzekam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora