Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-31, 23:24   #189
horsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cześć,
Próbowałam wyłuskać z wątku historie sukcesów, nie jest ich dużo i wszystkie rady tak bardzo się różnią. To samo sięgając porad kosmetyczek - jedna mówi: wycisnąć wszystko co się da, nie opalać, druga: zostawić w spokoju i opalić. To wszystko irytujące. Borykam się z problemem już jakiś czas, do niedawna nic nie robiłam, oprócz rozdrapywania wystających krost, gdzie widziałam że siedzi włos, to bardzo wciągające zajęcie... Jedna kosmetyczka (a poszłam tylko na zabieg na twarz dorwała się do moich nóg i zaczęła wyciskać i wyciągać igłą - mówiła, że miała tak samo i jej pomogło. Dużo mi tego sama usunęła, wychodziły strasznie długie włosy, nawet 2 cm, znaczy że długo siedziały.. potem ja w domu poprawiłam, ciągle poprawiam jak coś zobaczę.
Nie mam już chyba takich długich zasiedziałych, jestem z nimi na bieżąco.
Nogi wyglądają oczywiście okropnie, są w czerwonych kropkach, ale mam wrażenie, że jest to lepsze niż siedzące włosy, dookoła których narasta taka "torebka" i zaczyna to wystawać i też jest widoczne. Często peelinguję peelingiem cukrowym i trę sizalem.
Eksperymentuję punktowo z trybiotykiem, nawet postanowiłam robić tylko na jednej stronie nogi, żeby zobaczyć czy jest jakaś różnica. Szczerze mówiąc to nie wiem - nogi wyglądają inaczej, gdy jest zimno, gdy są suche, gdy sa nawilżone, trudno dostrzec jakąś znaczną różnicę, już nawet myślałam że będę robić zdjęcia co jakiś czas )
Aha, czasem z takiej czerwonej kropki z której wycisnęłam włosa zaczyna wyrastać nowy włos, który już rośnie poprawnie - uważam to za sukces.
Golę też, trzeba golić, żeby je wzmacniać, żeby miały siłę rosnąć tak sobie tłumaczę. Podsumowując - jak nie robiłam z tym nic - było źle, jak coś robię - jest źle, ale duchowo czuję postęp )

Załatwiłam je tak przez plastry na sucho - dziewczyny, odradzam depilację!!!
horsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując