Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z chłopakiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-01, 00:43   #2
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Co mam zrobić żeby On chciał się spotkać??

Nie możesz go kochać skoro właściwie nawet się nie spotykacie, nie mówiąc już o głębszym poznaniu. Świadczy to o Twoim niedojrzałym poglądzie na tą sprawę. Narzucanie się to jest gdy ktoś ciągle kogoś osacza, gdy ten tego sobie nie życzy. Po prostu napisz do niego "co słychać?" (skoro gadaliście kiedyś ze sobą normalnie, to nie będzie to nietaktem). I zobaczysz jak sprawa się rozwinie.. I dodatkowa rada: nie napalaj się tak na niego bo to nigdy nie pomaga, podejdź do tego na luzie.

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Pokaż wiadomość
cześć!
na początek powiem że mam 16 lat! i....:
mam pewien problem.. chciałabym sie spotkać z pewnym chłopakiem, kocham go i bardzo mi na nim zależy. chciałabym powiedzieć mu co czuje, bo to wszystko mnie już męczy.! nie pisze z nim. on do mnie nie pisze, ani ja do niego bo nie chce sie narzucać. ten chłopak zawsze gdy mnie widzi patrzy na mnie. znamy sie bardzo bardzo długo. kiedyś gadaliśmy nomalnie. kumplowaliśmy sie. no ale ja zaczełam coś czuć. poszlismy do innych szkół on do gim. ja jeszcze do podstawówki. i wszystko sie skończyło a ja nie umiałam już póżniej z nim gadać przez to uczucie do niego. on nigdzie nie wychodzi. nie spotyka sie z kolegami. nie mam gdzie go złapać zeby z nim pogadać bo zawsze jest z rodzicami gdy go widze, albo u niego na ogródku. co mam zobić żeby sie z nim spotkać, albo co mu napisać zeby jakoś go zachęcić do spotkania ze mną ??
cytuję
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując