Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-16, 20:06   #2431
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
masakra jako blondynka byla taka piekna az jej nie poznalam w tym rudym image'u i wlosy jej sie jakos tak zsianowaly


a co ci dopieka? to co wtedy? dalej sie ciagnie czy cos innego zlego sie dzieje? u mnie ok i skyny mnie nie uczulaja- wiec teraz szalejemy duzo, dlugo i czesto


ale on jej chyba nie klamal... bo nie pisala zeby go pytala on mowil ze nei oglada i potem to znalazla na kompie?
ej kitka, nieprawda ze to samo- jakies liche ogladasz wez sobie jakies z fabula obejrzyj fajne sa- jak bajki jeszcze trojkaty, czworokaty... mrr...
i zaraz bedzie ze ogladamy to bo chcemy sie dowartosciowac bo jestesmy ladniejsze i lepsze w lozku niz te z filmow
a tak serio- uciekam na druga runde do tz

kolorowych snow blond laseczki
doczepy ma, ale fakt, wyglądają nieco okropnie

no ja właśnie lubię takie z fabułą, takie PRAWIE ładne są haha, ale jakoś rzadko trafiam

nie oglądałam z pół roku DOBREJ nocy

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

właściwie to ja też już lecę, może nie do tak przyjemnych rzeczy jak Bunny, ale prawie, zjem sobie coś

pa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora