Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 16:01   #4728
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem wreszcie po zabiegu (mój 1 raz) Robiłam dzisiaj, wszystko zajęło mi standardowe 5 godzin. Jestem zachwycona efektem końcowym! Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze w swoich włosach, nigdy nie miałam ich tak sypkich, lśniących i gładkich! Same zobaczcie na zdjęciach, które dodałam poniżej, że różnica jest kolosalna Z okropnego, skręconego siana we wszystkich kierunkach w ułożone idealnie, prościutkie i lśniące włoski Jeżeli któraś z dziewczyn ma, tak jak ja - mało włosów, do tego cienkie i dość przerzedzone i zastanawia się nad zabiegiem to ja myślę, że jestem dobrym dowodem na to, że jednak warto! Fakt, objętość włosów się zmniejsza, ale znowu bez przesady, a efekt ułożonych i gładkich włosów rekompensuje ich optycznie mniejszą ilość na głowie Sam zabieg ok., chociaż jest bardzo czaso i pracochłonny, a drażnienie dróg oddechowych i oczu przez keratynę i odżywkę przykre do zniesienia (mimo założonej maski i otwartego okna na mrozie i tak czuć) Przy nakładaniu odżywki prawe oko tak mi łzawiło i w nosie mnie szczypało, że było mi już wszystko jedno jak ją nakładam i w dużej mierze nałożyłam od nasady włosów (dotknęłam w wielu miejscach skóry i później wytrzymałam tylko 10 zamiast 15min. z odżywką, bo skóra mnie bardzo piekła) No ale... efekt wyszedł zamierzony i to jest najważniejsze!
Jedyne, na co jestem trochę zła to straszne płowienie koloru podczas zabiegu, a ściślej podczas prostowania włosów po keratynie. Z każdym kolejnym pociągnięciem widziałam jak razem z keratyną odparowuje też mój czarny kolor Zdawałam sobie sprawę, że nieco zejdzie, bo tak było podane na forum, ale nie sądziłam, że aż tak... Miałam kruczoczarne włoski, a teraz jakieś ciemnobrązowe z rudymi refleksami szczególnie te partie pod spodem, które zawsze najszybciej mi się "spierają". No ale nic, za dwa tygodnie się "farbnę" i będzie po kłopocie Mam tylko nadzieję, że nie będę chora po wdychaniu tego formaldehydu, bo zaczęła mnie głowa boleć i myślę, że może to być od tego
Śliczneee Aż sie obśliniłam! Podziwiam się, że dałas rade. Mnie czeka zabieg w weekend i też postaram się tak ładnie opisać.

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
podbijam się do postu.

a juz myślałam że brawy bedzie można używać ;/;/;/
Ja będę chyba używać właśnie Barwy. Mam Babydream ale po nim włosy strasznie się plączą a mam dosyć długie, nie wiem jak to będzie po keratynie...



A jeśli chodzi o odżywki to jakie proponujecie/używałyście?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora