Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:03   #4738
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam Wizażanki ponownie
Wspominałam jakiś czas temu, że śledzę intensywnie Wasz wątek. Zadałam pytanie odnośnie zabiegu encanto na siwe włosy. Bo nadal nie wiem, czy na takich włosach się uda, jednak chcę zaryzykowac Od dawna tu zaglądałam, stosowałam się do Waszych cennych porad odnośnie przygotowania włosów do zabiegu i właściwego dbania. Zajęło mi to jakieś pół roku (męczyłam się także z wypadaniem włosów)i myślę, że już są gotowe do zabiegu. Zarejstrowałam się później tylko żeby zapytać o te siwe włosy, bo w wiedzę o encanto jestem już bogata Stosowałam zalecane przez Was szampony Babydream i Hipp, kupiłam keratynę hydrolizowaną i ją dodawałam do odżywki Malwy. Myślę, że zrobiłam wiele dla włosów, żeby tylko zabieg się udał, gdyż mam bardzo „nieciekawe” włoski Dodam wkrótce zdjęcie. Dlatego tak bardzo mi zależy na udanym zabiegu. Zaczęłam się dlatego rozglądać za zestawem encanto. Na ebayu widzę, że kosztuje 262zł, ale nie wiem, czy tam vatu jakiegos nie doliczają? Wie może ktos? Dzwonilam do nich na telegadu, ale jeden nr albo ciagle zajety, a drugi w ogóle nie odpowiada. Też mnie odstrasza ściąganie pieniędzy z karty.....tak naprawdę nigdy niewiadomo ile sobie ktoś ściągnie tej kasy... Na razie czekam, aż się pojawi cos na allegro, choć wiem, że też trzeba uważać na te produkty, bo te „rozpakowane” mogą być przeciez tak jak wspominałyscie również nie w 100% oryginalne.
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora