Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 16:19   #18
evelynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Brook jak zauważyłaś po latach wszystko się brudzi i zużywa... Niezależnie od koloru. Ja mam fotel biurowy w kolorze ecru i wystarczy trochę wody z mydłem i poszarzałe miejsca robią się czyste, ale są też odpowiednie preparaty które należy używać do konserwacji skóry bądź eko skórki. Na ciemnej skórze będą bardziej widoczne wytarcia niż na jasnej.
M_moni krzesła do stołu jak najbardziej nie z materiału bo doprać je potem z tłuszczu lub plam z buraczków to zadanie niewykonalne.
Bardzo dobrze zastanówcie się nad ciemno brązową podłogą, będzie widoczny każdy kurz, okruszek dosłownie wszystko...
Ściany białe ok, można wtedy bardziej poszaleć z dodatkami, a skoro przy ciemnej podłodze "trzeba będzie wymienić meble" to może i przy merbau się skusicie na nowe stół dobierzcie kolorystycznie do mebli które będziecie chcieli mieć w przyszłości niekoniecznie tych ciemnych brązowych. Możesz też pomyśleć o meblach z bielonego dębu jeśli nie białe. Ale to trzeba wszystko dopasować na żywo i przemyśleć
Na tle jasnych mebli jak najbardziej można zastosować ozdobną tapetę.
evelynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując