Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 20:05   #2164
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
Dziewczyny piękne zakupy ale Twoje promolciu wymiatają
Ja czekam az ten pędzel pojawi się na kosmetykach mineralnych to przy okazji kliknę nowy korektor pod oczy Pixie
Ja mam ostatnio mega wysyp na twarzy z nowości użyłam kilka razy mydła najel 12%,podkładu Living Nature i ampułki dr.Haushka do wrażliwej-podejżewam podkład
Ogólnie moja cera bardzo się buntuje właściwie na noc nic nie stosuje a na dzień tylko Nufountain jak użyje czegoś dodatkowego to wszystko spływa mi z twarzy no i pory zapchane Takiego koszmarku to dawno nie miałam a w zeszłym tygodniu musiałam z tym koszmarkiem jechac na galę do W-wy 3xona
Miło popatrzeć na wasze zakupy,ja cały czas na odwyku teraz przymusowym bo cała luzna kaska idzie w ogród
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora