Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 19:55   #2189
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wysyp BE! idź precz od Emilii bo będzie...
próbowałaś toniku azelo z noalab? u mnie działanie przeciwpryszczowe jest bardzo widoczne...warto spróbować
za pędzle RT w Polsce trzeba sporo przepłacić, opłaca się bardzo nabyć je na iherbie, dorzucając przy okazji kilka niedostępnych u nas drobiazgów ... ale Ty pościsz więc nie będe się więcej mądrować ...
jak filtr AO do twarzy się sprawuje?

ps. bardzo dziękuję za polecone probiotyki...działają
Toniku nie próbowałam trochę sie wahałam ze względu na skrajne opinie, Tobie służył?Pędzla muszę sobie sprawić
Filtru AO użyłam zaraz po kupnie 3 razy i było naprawdę ok.,makijaż mineralny trzymał sie super,cera nawilżona ale nie tłusta.Teraz użyłam 2 razy ale mam taki wysyp że odstawiłam wszelkie nowości .Jak podgoi mi się cera to potestuje pod kątem zapychania ale jak na razie bardzo ok. Ja to chyba jakaś inna jestem
Cieszę sie ze probiotyki podziałały a w zielarni widziałam olejek oregano o połowę tańszy,na razie nie zamawiam z Finclubu ale jak będę coś klikać to puszczę PW
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać korektor pod oczy Pixie (tyle że w takim normalnym słoiczku z napisem, nie w tym różowym cudzie) - dostałam do zamówienia z podkładami, a używać nie będę na pewno
A wysyp też mam, co prawda nie jakiś wielki, ale jednak... odstawienie tabletek anty zrobiło swoje Ale wytrzymam
Bardzo chętnie ale coś bym Tobie w zamian wysłała,widziałaś coś może u mnie co ci w oko wpadło?
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Tak, szczypie niestety... trochę mnie to z drażniło, no ale cóż bywa...
Ja pod oczami mam tak cienką skórę że widać żyłki, cieni samych w sobie nie mam...ale te żyłki mnie denerwują ;/
Ja mam takie żyły pod oczami że w ciąży się smiałam że mogą mi tam wenflon podłączyć i dlatego potrzebuje niezłej szpachli zwłaszcza pod lewym okiem.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora