Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 17:14   #4532
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


No proszę, proszę Luna skusiła nawet te, które się zapierały, że je nie interesuje, że po co, na co Luna ma moc
Nic nie mów na swoje usprawiedliwienie dodam, że zapłaciłam 259 zł bo mi pani odliczyła bon a teraz z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa i chyba migrena mnie łapie

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Do dzisiaj chyba EP7SUMMER



Ja się też opieram ze względu na naczynka. Ale mam mini do odbioru w D i jak będzie to może zaryzykuję. wszystkie dziewczyny tak chwalą,
ja też się jej boję, bo ja też naczynkowa, a w zeszłym tygodniu byłam znowu na zamykaniu, a to tak boli i jak mi Luna zrobi ała na nosie to nie ręczę za siebie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora