Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-02, 11:33   #2031
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
witam. mam pytanie odnośnie oleju że słodkich migdałów. od dwóch tygodni go stosuje na twarz wieczorem sam lub z kremem Alterra z rossmana dla cery wrażliwej. i z moja twarzą dzieje się źle. pełno czerwonych plam i krost oraz takich pęcherzow.
moja cera jest raczej lekko mieszana. Zaskorniaji na strefie T oraz luszczacy się naskórek. policzki to jakieś takie bruzdy od jakiegoś czasu się zrobiły. do tego mam piegi. szarą zmęczona twarz. a lat 29. błagam o pomoc co mogę stosować żeby moc wyjść bez podkładu z domu albo chociaż żeby wygladac na trochę zdrowsza. źle się czuje sama z sobą. proszę o pomoc
Ja bym odstawiła oba kosmetyki. Możliwe, że nie tylko sam olej, ale również Alterra źle na Ciebie podziałała. Może dostałaś jakiegoś uczulenia. Nie rób żadnego peelingu i maseczek.

Najlepiej byłoby, gdybyś wybrała się do dermatologa, jeśli te plamy i pęcherze Ci nie zejdą.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując