Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 11:18   #2341
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Shazney - do Vectusa się przymierzam, ale jest jeden gabinet i dziwne opinie o nim słyszałam... ;/ Corii chodziło o to, że jak któraś z nas stwierdzi podczas zabiegu, że ona już nie może wytrzymać to po prostu mówi i przerywa zabieg. Zawsze można zrezygnować. Nikt na siłę nas nie trzyma
No tak, lasery na pewno są skuteczne, najważniejsze jednak w czyich rękach się on znajdzie. Ale Skrzaciku, przecież depilacja laserowa boli, więc chyba każdy wie na co się decyduje. Ja godzinę spokojnie wytrzymuje, chociaż jest ciężko, ale gdybym miała robić same nogi przez 3, no to nie wiem czy bym wyrobiła... Ot, moja zwykła opinia na ten temat. To tak jakby powiedzieć: uważasz, że w twoim mieście jest bardzo zanieczyszczone powietrze, to nie oddychaj

Jestem dopiero po drugim zabiegu, nie oceniam jeszcze efektów. Ale coś czuję, że czeka mnie długa droga...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując