Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 15:03   #81
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

1. Dotyczy: nomeolvidess

2. Link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665409

3. Ostatnie ustalenia z organizatorką : 2013.01.09 - ostatni wpis w rozbiórkowym wątku. Później dziewczyny indywidualnie kontaktowały się z Organizatorką poprzez smsy.

4. Przedmiot problemu : Nomeolvidess ogłosiła swoją rozbiórkę 27.12.2012r., zgodziła się rozlewać 2 flakony Rebelle (w tym jeden dla mnie), przyjęła zamówienia i pieniądze, i od tej pory zaczęły się problemy:
- kilkakrotnie zmieniała daty wysyłki odlewek;
- przestała pojawiać się na forum;
- odlewki wysyłała partiami przez bodajże 3 tygodnie (ponaglana sms-ami);
- mój flakon nie dotarł (otrzymałam zwrot pieniędzy). Wysyłka była opóźniona, 23.01 dostałam smsem wiadomość, że flakon będzie wysłany 24.01. Kolejny sms dostałam 25.01 (piątek) z wiadomością, że flakon został wysłany i że wieczorem otrzymam numer przesyłki (nie otrzymałam go). 28.01 (poniedziałek) Organizatorka poinformowała mnie, że przesyłka wróciła niej i że zwróci mi pieniądze. Wczoraj otrzymałam zwrot pieniędzy.
- w wątku brak wymaganych zdjęć i paragonów;
- uczestniczki nie zostały poinformowane o przyczynach opóźnień i niedociągnięć;
- brak wyjaśnień ze strony Organizatorki.

5. Czego oczekujemy od organizatorki: Niczego nie oczekuję - zwrot pieniędzy dostałam, ale gdybym wiedziała, że nie otrzymam flakonu to nie bawiłabym się w tę rozbiórkę, tylko od razu kupiła cały flakon.

6. Opis kontaktów : Ostatni wpis Nomeolvidess był 9 stycznia (Organizatorka twierdziła, że to z powodu problemów z Internetem). Później kontaktowałam z Organizatorką poprzez smsy.
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując