Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 16:34   #118
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: ,,Grycanki''nowe gwiazdy??? Celebrytki?

Cytat:
Napisane przez kafciek Pokaż wiadomość
Hmm... nie twierdze, ze Cathas ma racje - ale tez ma prawo do swojego zdania
Natomiast nie wiem czemu, czytając wypowiedzi rapunzel8, mam wrazenie, ze tu moze zawitala jedna z Grycanek
I dodam, ze tu nie ma nic do mojego apetytu itd...ale nie da sie ukryc, ze panie Grycanki za ślicznie to nie wygladaja
Chciałabym- zaraz bym pobiegła wydawać forsę zarobioną na tych lodach..
A tak w ogóle, to sama jestem bardzo szczupła, nadwaga mnie też nie pociąga z estetycznego punktu widzenia- jak żyję nie spojrzałam na tłustego faceta jak na obiekt seksualny- ale i tak drażni mnie ta "faszystowska" dyktatura jedynego słusznego modelu wyglądu i odżywiania i tępienie wszystkiego co odbiega od "normy".

Pani Grycan i jej czarnowłosa córcia(a to one się lansują, nie te młode)- noszą chyba 44- nie jest to może wymarzona figura, ale żadna tragedia i powód żeby po nich jeździć.

No i te wszystkie niewybredne komentarze, to nie jest przecież wynik świadomości zdrowotnej społeczeństwa, tylko folgowanie swoim najniższym instynktom i dowartościowywanie się kosztem "grubasów". Bardzo niesmaczne to wszystko moim zdaniem.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując