Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-12, 10:28   #876
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeee fajne delikatesiki!!

oooooo widzisz... o te pociągnięcia najbardziej chodzilo własnie. Spróbuję na pewno. Jeszcze ten srebrny jest ok, ale to złoto to ewidentnie pędzelek widać...
Dzięki

Próbuj, próbuj, nie zajmuje więcej czasu niż zwykłe malowane kolejnej warstwy i w dodatku proste jak budowa cepa (inaczej by mi się nie udało)
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dzińdybry 4 all)

Nie wiem jak to z tym tunelem u mnie zobaczcie na zdjęciach i oceńcie )
Na pazurkach dalej smerfy- lakier z biedronki a zaskakująca trwałość, od soboty na pazurkach, w międzyczasie spore sprzątanie, gotowanie i walenie w klawiaturę i żadnego odprysku, troszkę boki starte. Jak dotąd żaden z pazurków, po piłowaniu boków, nie pękł mi na linii paznokcia ani jak dotąd sie nie rozdwoił. Chyba zasługa czestego spiłowywania i evelinka + belissa.
Poglądowo szerokość pazurków na prawej i lewej ręce
To znaczy to nie tak, że nie podobają mi się Twoje pazurki - uważam, że są naprawdę świetne Po prostu moim zdaniem w kwadratach powinno się oszczędzać boki, żeby były na pełnym tunelu Kształt jest też wtedy wyraźniejszy
No ale wiadomo - jeżeli odpowiadają Ci takie jak masz, to co ja mam do powiedzenia?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak. Kilka kropelek

O fajny pomysł!
Ok spróbuję, dzięki Ale już wtedy kiedy będzie do mnie leciała druga buteleczka - na wszelki wypadek, jakbym przesadziła czy coś

Z bloga hatsu-hinori, sama bym nie wpadła
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ładniusie


Dobry patent. Nie wpadłabym na to
Miło mi

Patrz wyżej - ja tyż nie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora