Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-12, 10:30   #877
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam dla Was trochę lakierów ntn, niestety moja siostra większość swoich wzięła na ferie... więc innym razem.

Najpierw jej. Z2, 82, R183, 33
I swatche...
Z2 nie robiłam, bo jest przezroczysty, do frencha
82 jest ciekawy, nie jest to perła, jest tylko napakowany drobinkami, dwie warstwy do krycia
R183 trzy warstwy nim zrobiłam i dalej w sumie średnio było, no jasny kolor no..
33 bardzo fajny, dwie warstwy i ładnie zakrył wszystko

A teraz moje: 160, 163, 164, R303, 08, 45
I swatche
160 widziałyście już
163 no niestety - to perła z drobinkami... kto wrzucił taki cudowny brokat do perły!!! Miałam chyba cichą nadzieję, że będzie to brokat w szarości... niestety..
164 ta sama historia... w brązie byłoby nieziemsko... a tak.. blee tylko ten fiolet im się udał niestety..
R303 jest przezroczystą bazą z brokatem
08
lakier do frencha z drobinkami..
45 niby taki sam krem jak fiolet mojej siostry ale o niebo bardziej wodnisty... dałam dwie warstwy ale o trzecią aż się prosiło..

Także, tak na prawdę loteria, nie wiadomo na co się trafi..
hmm, no niektóre są naprawdę fajne. Ale widać, że krycie też bardzo różne..

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dzińdybry 4 all)

Nie wiem jak to z tym tunelem u mnie zobaczcie na zdjęciach i oceńcie )
Na pazurkach dalej smerfy- lakier z biedronki a zaskakująca trwałość, od soboty na pazurkach, w międzyczasie spore sprzątanie, gotowanie i walenie w klawiaturę i żadnego odprysku, troszkę boki starte. Jak dotąd żaden z pazurków, po piłowaniu boków, nie pękł mi na linii paznokcia ani jak dotąd sie nie rozdwoił. Chyba zasługa czestego spiłowywania i evelinka + belissa.
Poglądowo szerokość pazurków na prawej i lewej ręce
nie lubię crackle :/ niebieściak fajny
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora