Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-29, 18:48   #750
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Grzesiek18 Pokaż wiadomość
  1. Witam.

    Żona ma 25 lat. Zawsze miała nieruglarne cykle. Od 30 do nawet 60 dni. Jednak ostatni rok był był miarę regularny . Ostatni okres miała 10 Maja. Miesiączka się nie pojawiała i postanowiilismy (w okolicach 5 lipca) zrobić test ciążowy. Wynik negatywny. Powtórzony Powtórzony przeciągu 24 h dwukrotnie i znów wynik negatywny. Około 8 Lipca Żona podał na bchg i wynik 325 , powtórzony po 24 (wynik 2)oraz po 48 h (wynik poniżej 5). Wychodzi na błąd laboratorium przy pierwszym badaniu. Około 15lipca Żona była u ginekologa i ciąży no stwierdził. Zapisał Żonie tabletki Ny wywołanie okresu, ale przedtem zlecił badania hormonalne. Tygodnie mijały i z racji innych spraw, o których nie będę pisał Żona nie zdążyła zrobić tych badań i nie brała tabletek na wywołanie okresu.26 sierpnia zrobiła test ciążowy,bo okresu brak i.... dwu wyrażeń kreski. Po 24 h kolejny test i znów pozytywny wynik. Dziś, tj 28.08 Zob zrobiła bchg i wynik >1500.

    Proszę o interpretacje. Czy możliwym jest żeby żona była była ciąży? Czy możliwe,żeby owulacja się tak p rzesunela. Dodam że chcemy miec Dziecko.

    Pozdrawiam.



Jeśli współżyliscie w tym czasie, to możliwe, że jest w ciąży.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując