Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 17:48   #1764
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi doradzić jak trafić z odcieniem? Mam bardzo jasną cerę w odcieniu zółtym. Który odcień będzie najlepszy? Interesują mnie podkłady kryjące i rozświetlające.
Odcień zółty? To raczej zrezygnowałabym z natural (tutaj wybija róż) i z beige (moim zdaniem mają więce pomarańczy). Zostaje więc golden ( bardziej oliwkowo-ziemisto-zółte), zależy jeszcze który poziom.


A w ogóle to zrobiłam ten mój test. Pół twarzy pokryta golden fair kryjący,a pół golden fairest matujący. Oceniało mnie jury w składzie mojej siostry i mamy. Obie stwierdziły, że jak by miały wybierać to lepiej mi w golden fairest. Powiedziały że w golden fair mam twarz taką ziemistą i szarą. Chyba jednak z wielkim bólem będę musiała stwierdzić, że AM nie są dla mnie. Choć krycie mają najlepsze ze wszystkich.

EDIT: W ogóle zapomniałam zapytać, bo mam próbkę golden light matujący, i zastanawiałam sie nad wykorzystaniem go jako bronzera. Próbowała już może, któraś z Was taki patent?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-10-19 o 17:49
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora