Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-31, 18:49   #3814
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Szybka akcja, bardzo szybka Robiłaś głębokie i okolice pośladków czy tylko standardowe?
Głębokie, ale zostawiałam paseczek z przodu.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
3 dni to sporo chociaż wszystko zależy jak szybko rosną jej włosy? Im dłuższe włoski tym większy przypalony strupek. W sumie to nic złego tylko wygląda mało estetycznie.
Nie wiem o co chodzi z tymi okularami? Każda (kosmetyczka i pacjentka) ubiera okulary dla ochrony oczu przed laserem ale żeby miało to coś wspólnego z technologią wypatrywania włosków to nie słyszałam
Też nie wiem, o co chodziło z tymi okularami. Ostatnio w tym salonie była druga koleżanka z pracy i miała robione bikini 30 minut, małą głowicą (acz nie zapytałam czy głębokie, czy nie). Ponoć w przyszłym tygodniu ma iść na "dostrzelanie" - czyli ponowne uderzenie laserem w te miejsca, w których włosy odrosły w ciagu około 2 tygodni. Co salon, to obyczaj, widzę.

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
duza?? tak dlugo? bez uzycia malej? to sa przeciez dosc trudno dostepne partie miejscami
Gdy byłam w salonie z Duetem, to też miałam robione bikini (głębokie) dużą głowicą, raz chyba tylko małą, jak duża była w serwisie czy coś w ten deseń.

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
[...] mnie dla odmiany bolało na udach w miejscach, gdzie nic mi nie rosnie z natury- wiecie może o co chodzi? zbyt dlugi czas srzalu? dlugosc wiazki za dluga? hm
U mnie też niektóre fragmenty ud były bardzo bolesne - i faktycznie chyba te raczej mało owłosione.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując