Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z ustami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-18, 07:49   #2
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: problem z ustami

hmm, ja Ci radzę iść do innego dermatologa. Jeśli to krem ze sterydami nie nie wolno używać go dłużej niż ok. 10 dni!! Szczególnie jeśli chodzi o twarz! Mnie tak właśnie kiedyś załatwiły "panie dermatolog". Poszłam na rejon bo jakieś małe pryszczyki wyskoczyły mi właśnie wokół ust i nosa i najpaierw jedna przepisałam mi maść ze sterydami, nie pomagało - poszłam do drugiej - inna maść ze sterydami itp. W sumie dostałam chyba z 5 rodzajów maści ze sterydami. I żadna z tych głupich bab nie ostrzegła mnie że sterydów na twarzy nie wolno używać dłużej niż 10 dni!!!! Nie chcę nawet wracać pamięcią co mi się z twarzą stało! Stosowałam sobie nieświadomie tew maści z parę miesięcy i zamiast lepiej robiło się coraz gorzej. Moja twarz robiła się coraz bardziej czerwona z ropnymi wypryskami zlewającymi się w paskudne plamy! Ja z domu nie wychodziłam! Byłam załamana! W końcu stwioerdziłam że muszę iść do prawdziwego dermatologa. Poszłam prywatnie. Pani jak mnie zobaczyła od razu prawie stwierdziła trądzik posterydowy! Jak jej powiedziałam jakie maści i ile czasu stosowałam to się za głowę złapała!! Przepisała mi jakieś płyny i papki - robione na zamówienie w aptece i po jakimś czasie wszystko ustało. Uff, ale się rozpisałam! Ale myślę że dzięki mojemu ostrzeżeniu pójdziesz do porządnegoo dermatologa i będziesz uważała na sterydy! Pozdrawiam gorąco
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując