Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-21, 11:01   #348
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: Zaskórniki przy suchej cerze?

Hej! Widze Że jest więcej dziewczyn z takim problemem jak ja Tak czy inaczej troche to pocieszające. Choć moja skóra to w ogóle taki głupi przypadek: Tłusta broda i nos, mase zaskórników, pojawiające sie często typowe zmiany trądzikowe, podskórne bolące wulkany. Do tego czoło coś na granicy ŁZS - tłuste a łuszczące się. Ogólnie cera skłonna do rumienia i rozszerzonych naczynek.

Jak sobie z tym radze? Rano przecieram twarz płynem micelarnym Sebium H2O, oczy mocno spryskuje woda termalną La Roche aby wszelkie śmieciuszki i śpioszki wypłukać. Potem delikatnie usuwam wacikiem, bez pocierania. Nakładam Żel Iwostinu pod oczy, potem na całość Hydraphase XL (trzeba sie chronić przed tym podstępnym promieniowaniem).

Wieczorkiem zmywam makijaż spryskując twarz wodą termalną, potem resztki usuwam Zelem sensibio D.S. Biodermy. Co drugi dzień nakładam : albo effaclar K lub Rosaliac.
Myśle że taka kombinacja dobrze robi mojej skórze i naprawde można nauczyc się utzrymywac skórę w dobrej formie
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując