Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 09:16   #1318
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Proponuje Ci jakąś naturę tzn farbę np. 7N lub 7.0 i farbować tak jak siwe 100%, czyli włos pusty pozbawiony pigmentu.Nie pamiętam tylko jakie proporcje farby i oxy przy farbowaniu 100% siwych.
Farba naturalna ma zrównoważoną ilość niebieskiego, zółtego i czerwonego barwnika i dlatgo wychodzi neutralnie i naturalnie i najbezpieczniej że Ci cudo jakieś nie wyjdzie.
Możesz też zrobić pigmentacje jak Blondbuny
http://swiat-swiadomej-blondynki.blog.onet.pl/1,AR3_2011-02_2011-02-01_2011-02-28,index.html
Na początku strony masz o pigmentacji a na końcu wszystkie inne, bardzo przydatne info, najlepiej przeczytaj całą stronę

NIE kładź czasem popielu, czyli 7.1, bo 1 to niebieski i możesz mieć zielone włosy!!!
Kup najpierw poziom 7, jak będzie za jasny to nastęnym razem zrobisz 6 lub pomieszasz 7 i 6.
Właśnie tego się boje, najpierw się martwiłam zeby mi nie wyszedł kolor z rudym odblaskiem, a teraz sie boje zeby mi nie wyszedł jakiś zielony i mam mętlik w głowie.

A znacie może jakąś sklepową farbę która byłaby ogólnodostepna, czy używacie tylko i wyłącznie tych fryzjerskich?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując