Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-30, 15:57   #138
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

do MILCIA23
wierzę,że jestes zdesperowana, ja też mam wzloty i upadki, miewałam takie doły przez swoja gebę,że szkoda pisać. co do lekarzy to się zgodzę, ja też czekam na wizyte zawsze ok miesiąca, ale leczę się na książeczkę, zmieniałam juz kilku lekarzy, bo nie odpowiadało mi podejście do pacjenta, a z tym w polskiej służbie zdrowia jest naprawdę kiepsko, czasami nawet po prywatnej wizycie człowiek wychodzi niezadowolony. teraz chodzę do niby najlepszej dermatolog w mieście, chociaż ma opinię niezamiłej, ale niby jest fachowcem, dam jej ostatnia szansę, poza tym dzięki wizażowi spisałam sobie mnóstwo leków i kosmetyków, których jeszcze nie stosowałam i mam zamiar zabłysnąć wiedzą o dostępnych środkach. napewno sie z wami podziele jak bylo na wizycie, ciesze się jest gdzie się podzielić tym wszystkim, i że ktoś mnie rozumie lepiej niz lekarz. czytałam też mnóstwo opini ludzi, którzy po długich poszukiwaniach znaleźli wkońcu wspaniałych lekarzy, którzy pomogli im w walce z trądzikiem i bliznami. mam nadzieję, że i ja tę wojne kiedyś wygram i wam też tego życzę.
TRZYMAJMY SIE RAZEM, RAZEM RAŹNIEJ
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując