Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-26, 17:19   #1136
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Na pewno jesteś latem a nie zimą np.? Jak ustalisz podtyp to będzie łatwiej coś doradzić.

Dla każdego typu jest jakaś rudość. Przecież część lat czy zim to naturalne rudzielce.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


Miałam taki chłodny kasztan z L'Oreala, nie wiem czy jeszcze robią... pasował mi bardzo dobrze (jestem intensywną zimą) ludzie myśleli, że to mój naturalny. BTW moja znajoma lato miała właśnie podobny naturalny kolor włosów - rudy ale wpadający w chłodne tony, jak miedź, nie mosiądz, tylko miedź czasem można zaobserwować że nie zaśniedziała miedź ma różowawy połysk.

No i jak w poprzednim poście - dziewczyny, nie wystarczy wiedzieć czy macie "chłodny" czy "ciepły" typ urody, żeby sobie dobrać świetnie farbę do włosów. Liczy się jeszcze stopień przytłumienia/czystości koloru oraz indywidualny poziom kontrastu. Nie dla wszystkich zim czarny jest odpowiedni, są rudości dla każdego typu urody, a platyna (biały/prawie biały i chłodny, czysty kolor) pasuje zimom, nie latom.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------


Albo wodny roztwór gencjany, mój zbawca. Nie szkodzi na włosy wcale, jest łagodniejszy niż płukanki bo nie zawiera alkoholu. Można sobie tonować w sumie każdy kolor włosów na chłodniejszy odcień, a włosy rozjaśniane lub siwe również na różne odcienie fioletu.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------


Nie ma takiego typu jak jasna zima, ale istnieją zimy o naturalnie jasnej urodzie. Dość podobnym typem są też jasne i chłodne lata.
Wampierz, a ten roztwór z gencjany gdzie można zakupić i jak go stosować? Ja mam popielato brązowy odrost ze złocistymi /chłodnymi/ poblaskami (słońce, czasem.. no cóż, pojedyncze siwe) to przyciemni mi je i ochłodzi w rejony czarnego?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora