Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I co teraz? -cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-28, 23:09   #33
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: I co teraz? -cera

hej
no jesli chodzi o skarbnice wiedzy o tradziku, ze tak powiem to istnieje taka stronka ; http://www.luskiewnik.gower.pl/PRYSZCZE2002.htm gdzie poprostu napisano wszystko, co tylko o tej dolegliwosci mozna powiedziec, polecam!!!! bo na tutjeszym forum ten problem byl juz poruszany z milion razy i nie wiem czy bedzie sie chcialo jeszcze komus o tym pisac, choc jesli chcesz to mozesz poszukac w wyszukiwarce, choc osobiscie uwazam, ze wiecej fachowych informacji znajdziesz na ww.stronie
CO do benzacne, to juz kupilam (5zl )i jestem jak narazie b.zadowolona, choc skora schodzi mi niemilosiernie! mimo iz mam strasznie "gruba" i tlusta cere. Jesli obawiasz sie brevoxylu 4% -towego, to dziwie sie ze wybralas 5% benzacne, po nim skora zluszcza sie i schodzi o wiele bardziej niz po brevoxylu!!!!
Co do tormentiolu to jest dobry. choc nie rewelacyjny, ale lagodzi a jesli chodzi o bratek, to z doswiadczenia wiem, ze dziala b.dobrze, ale na poczatku 90% osob ma od niego straszny wysyp, wiec sie nie zdziw! potem powinno przejsc
pozdrawiam
i powodzenia))
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując