Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe buciki do sukni ślubnej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 19:20   #68
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że spokojnie możesz zamówić szarfę w czerwonym kolorze, butów przez cały czas nie widać a i bukietu też nie będziesz przecież nosiła ze sobą cały czas. Podoba mi się Twoja sukienka, jest taka zwiewna

Dzięki Wahałam się, niby buty nie zawsze wystają spod sukienki, ale jak wychyli się czubek białego buta, to nikt nawet nie zwróci uwagi, co innego, jak to kontrastująca czerwień Długo się nachodziłam, zanim znalazłam sukienkę, która została w pełni zaakceptowana Szukałam takiej delikatnej, zwiewnej, pół Warszawy schodziłam, w końcu trafiłam w Splendorze. Teraz pora na buty. Niby czerwone, to żaden problem. Ten kolor jest teraz modny, więc w sklepach jest troszkę czerwonych bucików, ale póki co nic mi nie podeszło... Widziałyście może czerwone buty w jakimś salonie stricte ślubnym?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Ładna ta Twoja sukienka, moja tez ma falbanki
Bardzo zwiewna i wygląda na delikatną, także wydaje mi się, że zarowno szarfa jak i buty do takiej sukienki mogą być kolorowe

Dzięki Pokaż swoją sukienkę!
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując