Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 19:55   #82
malami678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
Po odstawieniu hormonów różne rzeczy mogą się dziać. Czasami dziewczyny mają 3 czy 4 normalne cykle a potem organizm zaczyna świrować.

Ciężko stwierdzić czy miałaś 46 dc dni niepłodne jeśli nie prowadzisz obserwacji. Możliwe, że były płodne, bo Ci się owulacja bardzo przesunęła.

Co do testów to dobrze rozumiem, że ten drugi zrobiłaś 10 dni po niezabezpieczonym stosunku? Jeśli tak to jest prawdopodobieństwo, że nie wykrył ciąży (o ile jest). Najpewniej jest robić 14 (a nawet i później) dni po stosunku. Możesz też iść na betaHCG z krwi - to jest pewniejsze niż testy z moczu.
Dokładych obserwacji nie prowadzę, ale pamiętam na pewno, że miałam wtedy bardzo "sucho", więc podejrzewam że owulacji nie było.

A i jeszcze zrobiłam sobie retrospekcje i tabletki przestałam brać jednak w lipcu, a więc miałam dwa normalne okresy po tym. Czyli to może rzeczywiście jest skutek odstawienia... We wtorek prawdopodobnie uda mi się dostać do ginekologa, wiec zobaczymy co stwierdzi.

Edytowane przez malami678
Czas edycji: 2014-10-05 o 20:11
malami678 jest offline Zgłoś do moderatora