Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - urządzić małe mieszkanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 22:53   #6
makota002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: urządzić małe mieszkanie

witam ponownie Drogie Forumki!
dziękuje Wam za wszelkie rady! po przeanalizowaniu tego wszystkiego sama się zastanawiam nad tym by zbyt wiele nie przekombinować bo mogę "przedobrzyć"
jak się okazuje stelaż pod podwieszany wc jest także w wersji szer 40cm więc nie będę musiała ścianki przesuwać - co za tym idzie zamykać mniejszego pokoju, mieszkam w tym mieszkaniu razem z przyszły mężem a dzieci planujemy w najbliższych 2 latach więc nie chcę urządzać się w mniejszym pokoju zwłaszcza że odpowiada mi aby do tej pory robił za gościnny- oboje pochodzimy z południa polski a przeprowadziliśmy sie do Poznania i często mamy przyjezdnych gości którzy muszą gdzieś spać
w mniejszym pokoju także będzie narożne biurko pod oknem i komandor wzdłuż ściany po prawe od wejścia, taka szafa musi być bo w większym pokoju meble nie będą pojemne w łazience będzie co najwyżej jedna szafka nad pralką a w przedpokoju nie ma szans na żadną szafę dlatego komandor to najlepsze wyjście na wszystkie ubrania odkurzacz deskę do prasowania pościele koce itd... itp...
a propos tego stołu to też walczę z narzeczonym bo też nie wiem jak to będzie z jedzeniem przy ławie ja w rodzinnym domu miałam dużą kuchnię ze stołem przy którym były posiłki On u siebie miał ławę i tak sobie to wyobraża, poza tym mówi że nie będzie robił z jednego pokoju salonu sypialni i jadalni bo nie ma na to miejsca dlatego teraz ślęczę nad tym planem próbując nadać temu mieszkaniu ręce i nogi co uważacie o tym rozstawieniu który teraz załączyłam? wydaje mi się trochę pusto ale nie chcę mieć typowej meblościanki bo boje się że spowoduje to że pokój sprawi wrażenie jeszcze węższego a długiego, balkon jest typu papieskiego czyli tylko drzwi są. Telewizor pójdzie na środkową komodę a meble upatrzyłam sobie śliczne z firmy "Krysiak" kolekcja Jantar. Zastanawiam się jeszcze nad tym oknem między kuchnią a pokojem ale nie wiem co zrobić po stronie pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokoj2.jpg (44,1 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokoj3.jpg (35,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36128_2004_jantar_systemowe.jpg (43,4 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jantar_jadalnia.jpg (46,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokoj1.jpg (56,1 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez makota002
Czas edycji: 2009-02-08 o 00:09
makota002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując