Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 14:31   #1400
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Witam :P Ja właśnie po odżywce (pół cytrynki, łyżka miodu, łyżka oleju) i nawet po pierwszym użyciu zauważyłam że mam bielsze końcówki. Paznokcie jakoś przez lato przestały mi się łamać i rozdwajać (!!! SUKCES) i patrze jak ładnie rosną :P Tylko... nie które są takie... miękkie i dlatego zaczynam kuracje ww. ! Boję się, że jak pójde od września do szkoły to znowu się zniszczą, będą ciągle brudne i brzydkie... Poradźcie coś.

PS: POLECAM SERDECZNIE:
- Nail Care Lovely Silky Power to jest odżywka z jedwabiem (zapobiega łamaniu, przebarwianiu płytek paznokci, z witaminami i filtrem UV, lekko biały kolor, który wygląda ślicznie na paznokciach)
- Nail Care Lovely Diamont Hardener odżywka z pyłkiem diamentowym (przezroczysta, można używać jako bazę pod lakier, zapobiega łamliwości)

Oba są w takich małych "słoiczkach" z Rossmana po ok.4zł 11ml

Mam zamiar jeszcze wypróbować Preparat do usuwania skórek z wyciągiem z aloesu. Napiszę Wam jaki jest jak kupię I oczywiście podzielę się "wrażeniami" z kuracji cytrynkowo-miodkowo-oliwkowej A jak tam Wasze pazurki?
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując