Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-05, 19:17   #3554
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A między Krakowem a Wrocławiem, to akurat Śląsk jest - więc może tutaj
bardzo popieram Śląsk

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki kupiłam Mojej Babci na 90 urodziny broszkę - myślicie, ze może się jej spodobać? Ten zakup przynajmniej jest usprawiedliwiony
broszka ładna

od tygodnia tylko podczytuję z dużym opóźnieniem, bo mi się nieco różne rzeczy na głowę zwaliły
a za 26 godzin mam wyjechać na urlop - gdyby nie to, że nie chcę wystawić do wiatru ekipy z którą jadę, to raczej bym kończyła niedokończone sprawy, bo strasznie tak nie lubię, ale cóż

a w temacie wyjazdowym - myślicie, że mi teraz w Chorwacji wystarczy lirenka/babydream 50
bo z tego wszystkiego nie zdarzyłam zakupów przed wyjazdem zrobić, no może jeszcze jutro

i jedna uwaga w temacie już porzuconym, ale wydaje mi się istotnym
koty a ciążą
wirusy i pierwotniaki grupy TORCH (tokso, różyczka, CMV, HSV) są najgroźniejsze w pierwszym trymestrze i choć to może źle brzmi - wtedy chyba lepiej jeśli spowodują poronienei, bo inaczej wady wrodzone są bardzo poważne
ale groźna jest świeża infekcja w trakcie ciąży czyli lepiej jeśli wcześniej matka przechorowała np tokso i ima przeciwciał (klasa IgG) to jest bezpieczna, nawet jeśli się spotka z mikrobem
a jeśli zetknęła się po raz pierwszy z życiu, będzie miała przeciwciała IgM i wtedy jest rzeczywiście źle
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora