Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-05, 20:30   #3562
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
selene, a co Ty masz przeciw glicerynie - to niezły nawilżacz i o ile Cie nie zapycha to jest ok
alkohol denat nie sprzyja naczynkom i jest obwiniany o zbytnie przesuszenie ale to wszystko zalezy od towarzystwa, ja mam w filtrze [Shiseido niestety ma, szlak by ich trafił za to odblaskowe opakowanie i mikroskopijne literki, za ch... się nie da normalnie przeczytać] i krzywdy mi o dziwo nie czyni
Hehe..to mnie zabiłaś teraz..no w sumie nie wiem , przeczytałam że sa be!!! Zapychaja i wysuszają, a czy akurat mnie zapycha to nie wiem bo nie mam az tak tragicznych problemów z cerą..ot kilka pryszczy czasmi których się pozbyłam, jedynie jakieś malutkie no i te zaskórniaki
Odkryłam sekret na brak wulkanów Nie wiem czy to przypadek ale moja koleżanka to usłyszała i postanowiła tez spróbować mojego odkrycia bo może jej też pomoże..no i nie ma pryszczy Ale juz o tym pisałam kiedyś
Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Mam głowę do wymiany

Kupiłam kolejny stanik Jedwabny, firmy Spank. Ale kosztował grosze, bo 4,7 Ł już z wysyłką za nowy stanik z metką Spodobał mi się jak go zobaczyłam na balkonetce

Muszę zacząć oszczędzać, bo zamiast w sukni ślubnej wystąpię na ślubie w dżinsach i koszulce
Wiesz..oby koszulka chcociaz białą była

franticDobrze że wróciłaś bo się dziewczyny już za Toba stęskniły

Lemirko!!! Piekna broszka ..zapewne babcia będzie się cieszyć

A gdzie moja starsza siostra??? Zapewne renifera głaszcze
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora