Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-04, 16:16   #3059
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




Tyż prawda choć zawsze można się wymienić na coś, co w miarę szybko zużywamy





---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



jak to pachnie?
Niby tak, ale u mnie z tym co się w miarę szybko zużywa, to łapią się tylko szampony i odżywki
Żele tylko Bath używam i to też muszę wachnac czy mi zapach pasuje, miceli szukałam ostatnio to nawet nikt wystawionych nie ma, kremy mi wcale tak szybko nie idą, tuszy mam zapas na ruski rok( zastanawia mnie geneza tego powiedzenia)

Ja wychodzę z założenia, że szukam czegoś co i tak chciałam kupić, ale nie jest mi niezbędne ewentualnie jak wymieniam coś co mi całkowicie zalega to wtedy coś co mnie kusi, ale sama bym nie kupiła


Na początku do targowiska ciężko się przekonać, ale potem to już się wsiaka

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To on pewnie kwiatkowy

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



u Ciebie to chociaż dokładki są i porządek, a u mnie to już sama nie wiem co mam, a co nie . Musze któregoś dnia to uporządkować i zrobić nowy bo mam pełno rzeczy na wymianę.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



Ja w ogóle jestem tego zdania, że lepiej wystawić co się ma niż pytać co ktoś szuka bo zawsze to okazja, że coś z wystawionych rzeczy wpadnie w oko no a u mnie bieda na wątku

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



Tak jak Alechandro wkłada i musi zaraz wyjąć czyli krótko
Haha no właśnie ja z paroma rzeczami też tak mam że nie wiem właściwie czy je mam Ty już ten wątek nowy robisz od jakiegoś czasu i jakoś zrobić nie możesz.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora