Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 18:44   #12
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Hej Indios

a uzwasz na niego kolorówki/skrobi?

bieli bardzo? nie swiecisz sie aż tak po nim?i czy zawiare parsol?

wybacz za tyle pytań ale ja wciąz szukam tego idealnego

sprawdziłam na kwc ze zawiera parsol, ale są też 2 trisonorby wiec chyba powinien być stabilny :P
Ja smaruję nim ok. 2 lata- przeżył też urlop nad wodą, gdzie nie zawsze miałam czas i ochotę go dosmarowywać...buzia blada jak papier mimo dość intensywnego słońca, zero przebarwień
Parsol ma, ale ja jakoś nie odczuwam negatywnych skutków Jest stabilny

Skrobi teraz nie używam- wykańczam puder diamentowy z BU, wcześniej używał pudru bambusowego i ze wszystkim super współgra
Co do kolorówki to czasem nałożę na środkowe partie policzków odrobinę podkładu, bo tam mam przebarwienia. Super się to trzyma, nic się nie odznacza
Róż też nakładam, ale delikatnie I też wszystko super Z różem jednak nie można przesadzić, bo się odznacza jednak

Po nim nie świecę się tak bardzo a jak coś to pomaga właśnie puder Można zrobić też taki myk, że zanim nałoży się filtr- zmieszać go z odrobiną pudru Wtedy już sam filtr tak bardzo się nie świeci Po nałożeniu 2 muśnięcia pędzlem i buzia matowa i ten mat się trzyma Ja nie mam zwyczaju poprawiania make-upu w ciągu dnia Ten sposób tym bardziej więc doceniam
A bielić nie bieli w ogóle Tylko ja go zawsze po rozsmarowaniu wklepuję jakieś 30 sekund Potem trzeba tylko zmazać białą krechę w załamaniu oka i wszystko cacy
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora