Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 16:29   #3306
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Więc tak...
1. LHK - to moje odkrycie roku hehehe, flat chowa sie przy nakładaniu intensive. do tej pory minimalnie (ale zawsze jednak) widoczny intensive, dziś jest rewelacyjny dzięki kabuki. Chyba powinno się jednak na początek jego polecac dla niewprawnych ze wzgl. na latwiejsze i wszechstronne użycie.

2. Znalazłam sposób na zostanie milionerką!!! wystarczy "po prostu" tak dobrze doradzić jak Pastereczka i pobrać symboliczną opłatę 1zł. i miliony same lecą!!!! Tylko kto posiada taką zdolność jak Ona????????
Pastereczko dziękuję Ci. Podałam tylko:

miałam intensive buff beige neutral, i niby na upartego była ok, ale jakaś taka za różowa jak dla mnie. Chciałabym coś bardziej chłodnego, beżowego i minimalnie ciutek ciemniejszego. Czy zatem jak strzelę w oliwki to będzie ok? co do jasności to czy lepsza będzie neutral czy medium???? jak się one mają?"

Posłuchałam opinii i wstrzeliłam się w 1000% z kolorem za pierwszym razem. Czy jeszcze ktoś dorównał mojemu rekordowi hehehe? A kolor olive neutral jest idealny, zwłaszcza na mokro choć pewnie na lato będę musiała go przyciemniać, bo i teraz juz jestem taka świeżutka, jaśniutka, promienna. Ach super!!!.
3. Spotkanko było super! Chciałam Wam podziękować Laseczki za mile spędzony czas ( no i oczywiście próbki, aż nie mogę się doczekać jutrzejszego testowania) i chce mi się następnych spotkań. Częściej, Panie, częściej!!!! A jak nie to zmuszę Was do wspólnych zakupów

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-04-20 o 16:32
atoja jest offline Zgłoś do moderatora