Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 21:49   #3324
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ks222 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny - jestem nowa więc prosze o wyrozumiałośc - jejku trzy godziny pochłaniałam to co napisałyście, pooglądałam setki kolorów - też na allegro, poczytałam was i sama zamierzam kupic sobie parę rzeczy tylko bardzo prosze o pomoc
generalnie kupno podkładu to dla mnie koszmar - po 15 min ze wszystkich podkładów wychodzi mi różowy kolor i wyglądam jak prosi - dlatego nie mogę mie nic co ma róż w sobie
mam kilka swoich typów:
- beige neutral
- medium beige neutral
- fairly summer
olive neutral
olive medium
linen

do tego myślałam o korektorze pearl beige - nie mam cieni pod oczami tylko troche zaczerwienieni w okolicach nosa
no i róż walkee talkie

czy to dobry pomysł
i prosze kniecznie o pomoc w kolorze podkładu
czy wersja intensive - mam skóre normalna ale świeci mi sie zawsze bardzo noc i broda
POMOCY!!!!!!
wybrałaś odcienie skrajnie różne, a do tego nie napisałaś nic o tym, jakich podkładów używasz (najlepiej wstawić fotkę), więc ciężko będzie Ci pomóc.. Medium Beige Neutral to dość ciemny odcień i opalony (dla mnie za ciut ciemny obecnie) , natomiast Linen z tych jaśniejszych (dla mnie sporo za jasny). Tak więc oba na pewno nie będą dobre
cathy jest offline Zgłoś do moderatora